Urszula Warta

Hello

Jestem lektorką języka angielskiego od 2005 roku. Ukończyłam filologię angielską, licencjat o specjalności nauczycielskiej, i magistra o specjalności literatura amerykańska. Aby poszerzać moją wielką pasję jaką jest język angielski przez 2 lata studiowałam tłumaczenia pisemne i ustne na Uniwersytecie Śląskim. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne, zawsze starając się przez pozytywne nastawienie i indywidualne podejście do każdego kursanta przekazać nie tylko wiedzę, ale i radość jaką niesie poznawanie nowego języka, wszelkich jego aspektów i niuansów, zachęcając wszystkich do czynnego poznawania angielskiego także poza zajęciami. Nauka języka jest wielką przygodą i moi słuchacze zdają sobie sprawę, że jego nauka, zwłaszcza języka angielskiego, otwiera drzwi i daje nowe możliwości, a moim zadaniem jest sprawić by ta przygoda była jak najciekawsza i jak najbardziej efektywna.

Uczę również języka polskiego dla obcokrajowców od ponad 4 lat, jest to stosunkowo nowe i interesujące dla mnie doświadczenie, pozwalające poznać i poszerzyć moją znajomość języka ojczystego. Poznaję przy okazji ciekawych ludzi z różnych stron świata, wymieniając się doświadczeniami kulturowymi i krajoznawczymi.

W wolnych chwilach pogłębiam znajomość języka hiszpańskiego, gdyż przygoda z językiem nigdy się nie kończy…;)

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.